Organisatie

De Stichting voor Voortgezet Onderwijs (SVOL) kent een bestuurder en een Raad van Toezicht.
Op dit moment worden de drie aangesloten scholen geleid door drie rectoren. De rectoren zijn in de toekomst de eindverantwoordelijken voor de twee nog te realiseren onderwijsclusters.


De bestuurder van de SVOL is Barry Lommen (b.lommen@svol.nl).

Barry Lommen Bestuurder SVOL Foto: Danielle Westdijk


De Raad van Toezicht bestaat uit:

  •  Mw. drs. A.J. Leeuwe-Tak (voorzitter)
  •  Mw. drs. L.H. Brouwer
  •  Dhr. P.W.M.M. Ligtenberg
  •  Dhr. mr. drs. M.C.P. de Ridder
  •  Dhr. drs. M.R. Roeffel RC

De bestuurder en de Raad van Toezicht zijn te bereiken via Wilma van Loo-Olsman, managementassistent (w.van.loo@svol.nl)


Interconfessionele scholengemeenschap Arcus wordt geleid door Kees Hoogvorst (k.hoogvorst@isg-arcus.nl)

Hij zal in de toekomst conrector worden van het cluster havo/vwo

Naar de website van ISG Arcus


Scholengemeenschap De Rietlanden wordt geleid door René Leber (r.leber@rietlanden.nl)

Hij zal in de toekomst de rector worden van het cluster havo/vwo

Naar de website van De Rietlanden


Scholengemeenschap Lelystad (SGL) wordt geleid door Judit Weekenborg (jweekenborg@sgl.nl).
Zij zal in de toekomst de rector worden van het cluster vmbo.

Judit Weekenborg Rector SGL Toekomstig rector cluster vmbo Foto: Danielle Westdijk

Naar de website van de SGL


Overige staffunctionarissen:

Managementassistent:
Wilma van Loo-Olsman (w.van.loo@svol.nl)

Hoofd communicatie, public relations en marketing:
Rhody Matthijs (r.matthijs@svol.nl)

Hoofd personeelszaken:
Els den Boer (e.den.boer@svol.nl)

Controller:
Sybout de Lange (s.de.lange@svol.nl)

Facilitair manager:
Sandra Nobel (s.nobel@svol.nl)

Hoofd ICT:
Aernout de Haan (a.de.haan@svol.nl)

Postadres: Postbus 2310, 8203 AH Lelystad - Telefoon: 0320 752 500 - E-mail: info@svol.nl





Meld je aan voor onze nieuwsbrief





© SVOL 2015 - Stichting voor Voortgezet Onderwijs Lelystad - Privacyverklaring
Design en ontwikkeling CreatieveVrienden.nl
X
X

Bij het doorgaan van gebruik van deze website, accepteer je het gebruik van cookies. MEER INFORMATIE

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten